Вони рятують нас від смутку,
зігрівають душу, зцілюють нас, люблять нас, розважають. Вони – наші кращі друзі.
Вірні, щирі, маленькі, великі, пухнасті і не дуже. Слухняні і не дуже….
Шкодники… Але які ж вони милі! Хто вони?
Педагоги дошкільних груп школи-інтернату «Джерело» провели челендж «Позитивний вплив домашніх тварин на дітей». Зʼясувалося що у багатьох наших дошкільників є домашні улюбленці. Батьки відмічають, що звичайні коти та собаки здатні покращити не тільки душевний стан, с
пілкування з тваринами буквально покращує настрій та робить дітей щасливішими. Позитивно впливають на соціальну поведінку дітей. А також домашня тварина сприяє фізичному розвитку дитини. Коли дитина гуляє з собакою, грається з нею в м’яча, вона знаходиться в постійному русі, у неї розвивається правильна координація. Крім того, спілкування з тваринами знімає стрес, сприяє налагодженню стосунків у сім’ї.А ми звертаємо вашу увагу на те, що домашня тваринка допомагає дитині познайомитися з навколишнім світом. Чотириногий друг – це джерело перших знань про природу. Дитина спостерігає за вихованцем, за його поведінкою, реакцію на погладжування, на різні команди. Тварина також має велике значення в розвитку сенсорики у дитини. Через чуття дитина сприймає об’єкти і вчиться їх називати: форма, величина, колір, запах, структура шерсті. Спілкування з домашнім вихованцем розвиває і логічне мислення. Дитина вчиться бачити зв’язки і залежності. Наприклад, якщо кішка стоїть біля миски і нявкає – значить вона голодна, якщо собака рветься до дверей, підстрибує і махає хвостом – значить вона хоче погуляти.
Тварина є джерелом різних видів діяльності, в результаті яких у дитини формується спостережливість, допитливість, розвивається фантазія. Тварина дозволяє дитині відчути перші переживання і радості. Чотириногий друг викликає позитивні емоції, що є дуже важливим, тому що в сучасному світі саме позитивних переживань найбільше і не вистачає.
Цей челендж показав нам, що наші дітлахи з турботою та любов’ю відносяться до своїх домашніх улюбленців.
Спілкуйтеся з домашнім вихованцем і у дитини розвинеться дбайливе ставлення не тільки до домашньої тварини, а й до всього тваринного світу в цілому. В такий тяжкий час під час війни улюбленці допомагають заспокоїтися, зняти напругу, роздратування.
Комментариев нет:
Отправить комментарий